Internet: Zbavte se Disney Plus snadno a rychle

Jak Zrušit Disney Plus

Přihlaste se na DisneyPlus.com

Chcete se ponořit do světa Disneyho kouzel? Není nic jednoduššího! Stačí se přihlásit na DisneyPlus.com a otevřít si bránu do říše snů a zábavy. Čeká na vás bohatá nabídka filmů a seriálů pro celou rodinu – od klasických animáků přes marvelovské trháky až po napínavé thrillery ze světa Star Wars. Užijte si neomezený streaming na vašem počítači, telefonu, tabletu nebo chytré televizi. Získejte přístup k exkluzivnímu obsahu, který jinde nenajdete. Připojte se k milionům spokojených diváků a užijte si zábavu na dosah ruky.

Otevřete Účet

Založit si u nás účet je snadné a rychlé. Stačí kliknout na tlačítko "Otevřít účet" a vyplnit online formulář. Celý proces vám zabere jen pár minut a ihned poté budete moci využívat všech výhod, které nabízíme. Mezi ně patří například intuitivní internetové bankovnictví, přehledná mobilní aplikace, široká škála platebních karet a mnoho dalšího. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte obrátit na naši zákaznickou linku, kde vám rádi pomůžeme.

Zvolte Předplatné

Už vás nebaví chodit každý týden do trafiky a zjišťovat, že váš oblíbený časopis je vyprodaný? Máme pro vás řešení! Zvolte si předplatné a mějte jistotu, že vám neunikne žádné číslo. Navíc ušetříte a časopis vám dorazí až domů. Vyberte si z naší nabídky variant předplatného – klasické tištěné, online verze nebo kombinace obou. Objednat si ho můžete jednoduše a rychle na našem webu. Stačí pár kliknutí a o nic dalšího se nestaráte.

Klikněte na Zrušit předplatné

Pokud už nechcete dostávat naše úžasné e-maily plné novinek a nabídek, chápeme to. Svět se mění a vy možná máte jiné priority. Není třeba zoufat! Zrušení odběru je snadné a rychlé.

V každém e-mailu, který od nás obdržíte, najdete nenápadný odkaz s textem "Zrušit předplatné". Stačí na něj kliknout a postupovat podle jednoduchých pokynů. A je to! Žádné složitosti, žádné trápení.

Doufáme, že se k nám někdy v budoucnu vrátíte. Do té doby vám přejeme vše dobré a spoustu radosti ve vašem e-mailu!

Uveďte důvod zrušení

Zrušení je vždy nepříjemné, ale někdy nezbytné. Abychom vám usnadnili proces a předešli zbytečným dotazům, prosíme vás o uvedení důvodu zrušení. Můžete vybrat z předdefinovaných možností, jako je změna plánu, nedostupnost v daném termínu, nebo finanční důvody. V případě, že nenajdete vyhovující možnost, můžete důvod stručně popsat ve volném textovém poli. Vaše odpověď nám pomůže zkvalitnit naše služby a přizpůsobit naši nabídku vašim potřebám. Děkujeme za pochopení.

Potvrďte zrušení Disney+

Jste si jistí, že chcete zrušit Disney+? Předtím, než se s námi rozloučíte, se podívejte na naši nabídku filmů a seriálů od Disney, Pixar, Marvel, Star Wars a National Geographic. Možná vám unikla premiéra nového filmu od Marvelu nebo nová epizoda vašeho oblíbeného seriálu ze světa Star Wars. Zrušení je snadné a rychlé, stačí pár kliknutí. Pokud si to ale rozmyslíte, budete se moci kdykoli znovu přihlásit a užívat si vaše oblíbené filmy a seriály.

Publikováno: 06. 06. 2024

Kategorie: internet

Autor: JanKomensky

Tagy: jak zrušit disney plus | návod, jak zrušit předplatné disney plus