Zprávy a aktuality

RSS

Huawei Mate S

S Huawei Mate S se před vámi otevírá dosud nepoznaný svět neomezených možností. Smartphone Huawei Mate S ve zláté, šedé a stříbrné barvě.

Lenvo Vibe Shot Dual SIM

Výkonný smartphone Lenovo VIBE Shot v sobě kombinuje vynikající výkon s jedinečným designem a nabízí vše, co by měl mít stylový smartphone

Sony Xperia Z5

Revoluční fotoaparát a inovativní design. Poznejte smartphone, se kterým nejsou dokonalé snímky dílem náhody. Sony Xperia Z5 skladem ve černé, zelené, bílé a zlaté barvě.

Lenovo Yoga Tablet 3 8"

Lenovo Yoga Tab 3 8" je charakteristický inovativním designem s typickou komorou pro baterii.

LG G4

Ztělesnění toho nejlepšího na poli smartphonů. Špičkově zpracovaný smartphone v šedé, zlaté, a bílé barvě. Stylová a elegantní hnědá, černá a červená přírodně barvená kůže.

Sony Xperia Z3+

Souhra nejnovějšího hardwaru a těla, které je odolné i tenké. Sony Xperia Z3+ v černé, měděné, zelené a bílé barvě.

Huawei P8 Lite Dual SIM

Odlehčená verze Huawei P8 Lite Dual SIM nabízí 5 palcový displej s HD rozlišením, osmijádrový procesor Kirin 620 s taktem 1,2 GHz, 2 GB RAM a 16 GB vnitřního úložiště, rozšířitelného až o 128 GB pomocí microSD karty.

Vracíme 100 % úroků, Bezva dny s Home Creditem jsou tady!

Při nákupu na splátky se společností Home Credit máte v případě poctivého splácení až do konce června možnost získat zpět 100 % zaplacených úroků.

Podmínkou pro navrácení úroků v jejich plné výši je sjednání spotřebitelského úvěru „I100ZPET11“ se společností Home Credit. Úroky budou vraceny v případě řádně a včasně splaceného úvěru, a to do 4 měsíců od uplynutí doby, na kterou byl úvěr sjednán. Akce probíhá od 1. 5. do 31. 6. 2015. Jak zboží na splátky s nulovým navýšením získat?

  • Vyberte si na CZC.cz jakékoliv zboží v hodnotě minimálně 2 000 Kčmaximálně 100 000 Kč.
  • Uzavřete úvěrovou smlouvu „I100ZPET11
  • Řádně a včas uhraďte všechny splátky uvedené ve smlouvě. Délka splácení je stanovena na 11 měsíců s nulovou akontací.
  • Do 4 měsíců od data splacení vám Home Credit připíše částku ve výši 100 % zaplacených úroků na přidělenou kreditní kartu.
  • Zákazníkům, kteří již mají u společnosti Home Credit aktivní kreditní kartu, bude částka připsána na tuto kartu. Ostatní zákazníci obdrží kartu novou.

Jak celá akce probíhá, názorně ilustruje také následující obrázek:

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kompletní příklad úvěru může vypadat následovně:

Při prodejní ceně 10 000 Kč, akontaci 0 Kč, výši úvěru 10 000 Kč, výši splátky 1000 Kč, počtu splátek 11, lhůtě splatnosti 1. 4. 2016 (při poskytnutí úvěru 1. 5. 2015, první splátce 1. 6. 2015 a se splatností dalších splátek k 1. dni v měsíci počínaje 1. 7. 2015) je RPSN 21,2 %, roční úroková sazba 19,21 %, celková částka splatná spotřebitelem 11 000 Kč, výše vrácených úroků na kreditní kartu 1000 Kč při splnění podmínek společnosti Home Credit a.s. Vrácená částka se bude rovnat 100 % zaplacených úroků, což ve výsledku představuje 0% navýšení. Uvedené úrokové navýšení platí při využití produktu Bezva dny/100ZPET.

Podrobnější informace a kompletní znění podmínek včetně nejčastějších dotazů naleznete na webu www.bezvadny.cz. Nejedná se přitom o nabídku ani veřejnou nabídku. Splátkový prodej poskytuje společnost Home Credit a.s. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na čísle 775 900 244.

Zopo ZP530 Touch

Pokročilý mobilní telefon Zopo ZP Touch s velkým displejem a výkonnými komponenty. Čistý design bez zbytečných výstřelků v černém nebo zlatém provedení bude slušet opravdu každému.