Získejte maximum z lékárny s aplikací Dr. Max

Dr Max Aplikace

Stažení a instalace

Stáhněte si aplikaci Dr. Max do svého telefonu a mějte svou lékárnu vždy po ruce. Aplikace je dostupná zdarma pro zařízení s operačním systémem Android a iOS. Pro Android stahujte aplikaci z Google Play, pro iOS z App Store. Do vyhledávacího pole zadejte "Dr. Max" a vyberte aplikaci od Dr. Max lékárny. Po dokončení stahování klikněte na ikonu aplikace a spusťte instalaci. Instalátor vás provede celým procesem. Po dokončení instalace se můžete přihlásit ke svému účtu Dr. Max nebo si vytvořit nový. S aplikací Dr. Max můžete jednoduše objednávat léky, sledovat jejich dostupnost, spravovat své recepty a mnoho dalšího.

Přihlášení a registrace

S aplikací Dr. Max máte své zdraví doslova na dosah ruky. Abyste mohli využívat všechny její funkce, je potřeba se nejprve přihlásit. Pokud jste již registrovaní na webu Dr. Max, stačí použít stejné přihlašovací údaje i pro aplikaci. Zadejte svou e-mailovou adresu a heslo a máte hotovo. Pokud jste v síti Dr. Max nováčkem, registrace je snadná a zabere vám jen pár minut. V aplikaci zvolte možnost „Registrovat se“ a postupujte podle pokynů na obrazovce. Budete vyzváni k zadání základních osobních údajů, jako je jméno, příjmení, e-mailová adresa a heslo. Po dokončení registrace se můžete ihned přihlásit a začít využívat všechny výhody, které aplikace Dr. Max nabízí.

Hlavní funkce aplikace

Aplikace Dr. Max se stala nepostradatelným pomocníkem pro všechny, kteří chtějí mít své zdraví pod kontrolou. Díky široké škále funkcí usnadňuje každodenní život pacientům i těm, kteří se o své zdraví aktivně zajímají.

S aplikací Dr. Max si jednoduše objednáte léky online a vyzvednete si je v lékárně Dr. Max bez čekání. Už žádné fronty a ztráta času! Navíc máte přehled o dostupnosti léků ve všech lékárnách Dr. Max a můžete si vybrat tu nejbližší. Aplikace vám také připomene, kdy je čas na další dávku léků, a upozorní vás na blížící se konec platnosti receptu.

Dr. Max myslí i na rodiny. V aplikaci můžete spravovat recepty a léky pro celou rodinu, a to i pro vaše děti. Sledujte historii nákupů a mějte přehled o výdajích za léky. Věrnostní program Dr. Max vám přináší řadu výhod a slev na léky i další produkty.

Aplikace Dr. Max je k dispozici zdarma pro Android i iOS. Stáhněte si ji a mějte své zdraví pod kontrolou!

Vyhledávání léků

S aplikací Dr. Max už nemusíte složitě hledat léky v šuplíku nebo si lámat hlavu s tím, kdy vám dochází. V sekci "Vyhledávání léků" jednoduše zadejte název léku a aplikace vám zobrazí všechny dostupné varianty, ať už je máte předepsané na recept, nebo jsou volně prodejné. Aplikace Dr. Max vám také umožňuje vyhledávat léky podle symptomů. Pokud se necítíte dobře, ale nejste si jistí, co vám je, stačí zadat vaše příznaky a aplikace vám zobrazí seznam léků, které by vám mohly pomoci. Kromě informací o lécích, jako je dávkování, nežádoucí účinky a interakce, vám aplikace Dr. Max také zobrazí dostupnost léků ve vaší vybrané lékárně. Můžete si tak léky rezervovat online a vyzvednout si je, až se vám to bude hodit.

dr max aplikace

Rezervace léků

S aplikací Dr. Max už nemusíte ztrácet čas čekáním ve frontě v lékárně. Jednoduše si rezervujte své léky online a vyzvedněte si je, až vám to bude vyhovovat. Rezervace léků je snadná a rychlá. Stačí otevřít aplikaci Dr. Max, vyhledat požadovaný lék a zvolit možnost "Rezervovat". Poté si vyberete lékárnu Dr. Max, ve které si chcete léky vyzvednout a potvrdíte rezervaci. O tom, že jsou vaše léky připravené k vyzvednutí, vás budeme informovat prostřednictvím SMS zprávy. Rezervace je platná 48 hodin od jejího potvrzení. Díky aplikaci Dr. Max si tak můžete vyzvednout své léky kdykoli během otevírací doby lékárny, bez zbytečného čekání.

Sledování dostupnosti

S aplikací Dr. Max už nikdy nezmeškáte možnost pořídit si léky výhodně. Díky praktické funkci sledování dostupnosti budete mít přehled o tom, které léky jsou momentálně skladem ve vaší oblíbené lékárně Dr. Max. Stačí si v aplikaci vybrat léky, které vás zajímají, a aktivovat si u nich sledování. Jakmile se dostupnost změní, aplikace vám zašle upozornění. Už žádné zbytečné pochůzky do lékárny! Navíc si můžete nastavit upozornění na blížící se konec expirace léků, které máte v domácí lékárničce. Aplikace Dr. Max vám tak pomůže udržet si přehled o vašem zdraví a šetřit čas i peníze.

Historie nákupů

Aplikace Dr. Max vám poskytuje přehled o historii vašich online nákupů. Tato funkce vám umožňuje:

  • Snadno sledovat vaše objednávky
  • Zkontrolovat datum nákupu
  • Prohlédnout si zakoupené produkty a jejich cenu
  • Stáhnout fakturu k vašemu nákupu (pro uplatnění záruky nebo pro daňové účely)

Aplikace Dr. Max uchovává historii vašich nákupů, abyste se k nim mohli kdykoli snadno vrátit. Pokud si například nepamatujete název produktu, který jste si koupili v minulosti, stačí se podívat do historie vašich nákupů a najdete ho tam. Díky tomu je opakované objednávání léků a doplňků stravy hračka.

dr max aplikace

Aplikace Dr. Max mi zjednodušuje život. Můžu si v ní snadno objednat léky a vyzvednout si je, kdy se mi to hodí. Navíc v ní najdu i užitečné rady o zdraví.

Eliška Dvořáková

Správa receptů

S aplikací Dr. Max máte své zdraví doslova v kapse. A co je na tom nejlepší? Spoustu věcí zvládnete vyřídit snadno a rychle, ať už jste kdekoli. Potřebujete si objednat léky na předpis? Žádný problém, stačí naskenovat papírový recept nebo zadat kód eReceptu. Aplikace vám také připomene, kdy si máte léky vyzvednout, a upozorní vás na blížící se konec platnosti receptu. Už žádné zmeškané dávky!

A co víc, aplikace Dr. Max vám umožňuje spravovat recepty pro celou vaši rodinu. Stačí si jednoduše přidat profily vašich blízkých a mít tak přehled o jejich lécích a receptech na jednom místě. Díky tomu se postaráte o zdraví celé vaší rodiny s maximální péčí a bez zbytečného stresu.

Osobní údaje

V aplikaci Dr. Max s námi sdílíte některé osobní údaje, abychom vám mohli poskytnout co nejlepší služby. Jde například o vaše jméno, adresu, telefonní číslo nebo e-mailovou adresu, které potřebujeme k vyřízení vašich objednávek a doručení léků. Vaše data chráníme s maximální péčí a v souladu s platnými zákony o ochraně osobních údajů. Nikdy je neprodáváme ani nepředáváme třetím stranám pro marketingové účely.

V aplikaci si také můžete vést svůj lékový profil, kde evidujete užívané léky a doplňky stravy. Tyto informace nám pomáhají vás lépe informovat o možných interakcích a kontraindikacích a poskytnout vám personalizovaná doporučení. Vždy máte možnost přístupu ke svým údajům, jejich úpravy nebo smazání. Pokud máte jakékoli otázky ohledně zpracování vašich osobních údajů v aplikaci Dr. Max, neváhejte nás kontaktovat.

Notifikace a upozornění

S aplikací Dr. Max vám neunikne žádná důležitá informace o vašem zdraví. Aplikace Dr. Max vám umožňuje nastavit si upozornění na blížící se termín užívání léků, a to i pro celou rodinu. Už nikdy tak nezapomenete na včasné užití léků a udržíte si tak své zdraví pod kontrolou. Kromě upozornění na užívání léků vám aplikace Dr. Max také připomene blížící se konec platnosti vašich eReceptů. Díky tomu budete mít dostatek času na vyzvednutí léků v lékárně a vyhnete se nepříjemným situacím. Aplikace Dr. Max vám také zasílá personalizované nabídky a slevy na léky a další produkty z lékáren Dr. Max. Můžete si sami zvolit, jaké typy notifikací chcete dostávat, a to v nastavení aplikace.

dr max aplikace

Výhody a benefity

Často kladené otázky

Ano, oba názvy odkazují na stejnou mobilní aplikaci lékáren Dr. Max.

Funkce Aplikace Dr. Max
Dostupnost léků na předpis Ano
Možnost rezervace léků v lékárně Ano
Slevy a akce na léky a doplňky stravy Ano
Možnost sledování otevírací doby lékáren Ano

Jak si můžu aplikaci Dr. Max stáhnout?

Aplikaci si můžete zdarma stáhnout v obchodě s aplikacemi vašeho telefonu – App Store pro iOS a Google Play pro Android.

Potřebuji účet, abych mohl(a) aplikaci používat?

Pro využívání všech funkcí aplikace, jako je správa receptů, historie nákupů a sledování věrnostního programu, je nutné si vytvořit účet. Registrace je snadná a zabere jen pár minut.

Mohu si v aplikaci objednat léky na předpis?

Ano, prostřednictvím aplikace si můžete jednoduše objednat léky na elektronický recept. Stačí naskenovat QR kód z receptu nebo zadat jeho kód.

Je možné si v aplikaci prohlédnout moje předchozí nákupy?

Ano, po přihlášení do svého účtu máte přístup k historii vašich nákupů uskutečněných online i v kamenných lékárnách Dr. Max.

Jak zjistím, kolik bodů mám ve věrnostním programu?

Aktuální stav bodů, historii bodových transakcí a dostupné slevy najdete v sekci Věrnostní program po přihlášení do aplikace.

Co mám dělat, když zapomenu heslo k účtu?

Na přihlašovací stránce klikněte na "Zapomenuté heslo" a postupujte podle pokynů. Na váš e-mail bude zaslán odkaz pro jeho obnovu.

Je aplikace Dr. Max dostupná i v angličtině?

V tuto chvíli je aplikace dostupná pouze v českém jazyce.

Na koho se můžu obrátit s technickými problémy s aplikací?

V případě potíží s aplikací kontaktujte zákaznickou podporu Dr. Max telefonicky nebo e-mailem. Kontaktní údaje najdete na webových stránkách Dr. Max.

dr max aplikace

Kontakt na podporu

Máte-li jakékoli dotazy ohledně aplikace Dr. Max, neváhejte se obrátit na naši zákaznickou podporu.

Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli s čímkoli, co se týká aplikace Dr. Max, ať už se jedná o technické problémy, dotazy k funkcím nebo cokoli jiného.

Kontaktovat nás můžete několika způsoby:

  • Telefonicky na čísle +420 226 225 225. Naši operátoři jsou vám k dispozici každý den od 8:00 do 20:00.
  • E-mailem na adrese info@drmax.cz. Na váš e-mail se budeme snažit odpovědět co nejdříve, nejpozději však do 24 hodin.
  • Prostřednictvím kontaktního formuláře, který naleznete na webových stránkách Dr. Max v sekci "Kontakt".

Věříme, že vám aplikace Dr. Max usnadní život a zpříjemní péči o vaše zdraví. V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Hodnocení a recenze

Aplikace Dr. Max se stala nepostradatelným pomocníkem pro mnoho lidí, kteří chtějí mít své zdraví pod kontrolou. S více než 1 milionem stažení se řadí mezi nejoblíbenější zdravotnické aplikace v České republice. Uživatelé oceňují zejména přehlednost aplikace, snadné objednávání léků a možnost spravovat recepty online. Velkou výhodou je propojení s věrnostním programem Dr. Max Klub, díky kterému lze sbírat body a získávat slevy na nákupy. Aplikace Dr. Max také nabízí užitečné funkce, jako je sledování lékových interakcí, upozornění na potřebu užití léku nebo vyhledávání lékáren v okolí. V recenzích uživatelé chválí intuitivní ovládání a moderní design aplikace.

Aplikace Dr. Max však není bez chybičky. Někteří uživatelé se setkali s občasnými technickými problémy, jako je například pád aplikace nebo pomalé načítání. Další kritizují omezené možnosti platby za léky online. Přestože aplikace Dr. Max prošla v poslední době aktualizacemi, které opravily některé chyby a přidaly nové funkce, stále je co vylepšovat. Celkově lze říci, že aplikace Dr. Max je užitečným nástrojem pro správu zdraví a nákup léků. Její popularita svědčí o tom, že splňuje potřeby mnoha uživatelů.

Publikováno: 06. 07. 2024

Kategorie: Aplikace

Autor: JanKomensky

Tagy: dr max aplikace | aplikace dr. max