Fitness náramek Xiaomi MiBand 2 - černý

Výrobce: Xiaomi
Katalogové číslo: 6954176827524
Záruka: 24 měsíců
Distribuce: CZ Distribuce
Ostrava
Eshop
Skladem 20 ks
582 Kč
480,96 Kč bez DPH

Xiaomi MiBand 2 – nerozlučný parťák

Xiaomi MiBand 2 je dalším chytrým náramkem společnosti Xiaomi. Oproti předchůdcům přináší výrazné vylepšení v podobě OLED displeje. Právě absence displeje byla největší nevýhodou předchozí generace. Xiaomi MiBand 2 také nabízí, na rozdíl od chytrých hodinek, skvělou výdrž baterie.

Vstávání může být i příjemné

Xiaomi MiBand 2 je vybaven mnoha senzory, které monitorují srdeční tep a také každý váš pohyb. Díky tomu náramek pozná, v jaké fázi spánku se nacházíte, a vzbudí vás v ten správný moment. Start do nového dne je tak mnohem příjemnější. Samozřejmostí jsou přehledné grafy spánku, které lze prohlížet v mobilní aplikaci.

Náramky od Xiaomi se vyznačují výbornou výdrží. Kapacita baterie je sice jen 70 mAh, ale to stačí až na 20 dnů provozu. Nemusíte se tak každý večer s náramkem loučit a hledat pro něj volnou zásuvku. Dokonce jej nemusíte sundávat ani v koupelně. Náramek totiž splňuje normu odolnosti IP67. Váha náramku je pouhých 7 gramů a tak jej na ruce ani neucítíte.

Buďte fit!

Víte, že bychom měli každý den ujít alespoň 10 000 kroků? A víte kolik jich uděláte? Ne? Xiaomi MiBand 2 vám to řekne. Pokročilé algoritmy se společně se senzory pohybu starají o přesný výpočet kroků. Ani u krokoměru nechybí možnost zobrazení přehledných grafů a jejich sdílení na sociální sítě.

Informace na dosah ruky

Chytrý náramek Xiaomi MiBand 2 zaručí, že už nezmeškáte žádný důležitý hovor. Silné vibrační motorky upozorní na každý příchozí hovor a nebo SMS. Při příchozím hovoru se navíc zobrazí na displeji jméno volajícího. Tato vychytávka je užitečná, pokud telefon nosíte třeba v kabelce, nebo batohu. Stačí krátký pohled na ruku a hned víte, kdo volá.

Xiaomi Mi Band 2 Smart Fitness IP67 Tracker + Heart Rate Monitor with OLED DisplayFanoušci po celém světě se dočkali - přichází nová generace fitness náramku Xiaomi Mi Band 2. Chytrý krokoměr si vzal všechny nejlepší vlastnosti svých předchůdců, znamenitě je vylepšuje a přidává navíc OLED displej. Jste nadšení sportovci a chcete hlídat každý svůj pohyb? Nebo Vás prostě jen zajímá, jak aktivní po celý den jste a jak kvalitní je Váš spánek? Xiaomi MiBand 2 je skvělou volbou.

PŘESNÝ KROKOMĚR S NOVÝM ALGORITMEM

Xiaomi Mi Band 2 byl stvořen pro sledování Vašeho pohybu. Díky špičkovému algoritmu zaznamená náramek každý Váš pohyb, a to navíc s extrémní přesností. Díky tomu budete na každém kroku vědět, jak dlouhou cestu a kolik kalorií už jste spálili. Není přitom vůbec důležité, kde náramek nosíte - může to být na pravé i levé ruce, nebo klidně i na krku. Xiaomi Mi Band 2 si s tím poradí.

SLEDOVÁNÍ KVALITY SPÁNKU POMŮŽE I PŘEKVAPÍ

Chtěli byste zjistit, jak kvalitně každý den spíte? Jaký čas jste v hlubokém spánku a kdy se naopak nemůžete ponořit do říše snů? Fitness náramek Xiaomi Mi Band 2 Vám pomůže i v noci díky přesnému monitoru spánku. Ráno se můžete sami přesvědčit a prohlédnout si detailní statistiku, jak Váš spánek probíhal. No a navíc můžete Mi Band 2 použít díky silnému vibračnímu motorku i jako budík. Samozřejmostí je i senzor srdečního tepu, který lze spustit nejen z mobilní aplikace jako u předchozích modelů, ale i pomocí ovládacího tlačítka přímo na těle krokoměru.

DÍKY OLED DISPLEJI MÁTE DŮLEŽITÉ INFORMACE VŽDY NA OČÍCH


Změna, po které fanoušci toužili. Nová generace krokoměru od Xiaomi dostává OLED displej, který ihned zobrazí všechny důležité informace. Počet ušlých kroků, spálené kalorie, srdeční tep či třeba čas. Díky OLED technologii je navíc zajištěna velmi malá spotřeba energie a špičková čitelnost na slunci. Krycí sklo pak chrání displej před poškrábáním a ulpíváním otisků prstů.

O NABÍJENÍ SE STARÁTE JEDNOU ZA MĚSÍC


I když se konkurence snaží sebevíc, v oblasti výdrže nedokáže s fitness náramky od Xiaomi držet krok. Xiaomi Mi Band 2 se drží vlastností svých předchůdců a na jedno nabití vydrží okolo 1 měsíce. Postará se o to baterie s kapacitou 70 mAh a velmi úsporný OLED displej. Nabíjení je velmi jednoduché - postačí krokoměr vysunout z pásku a použít speciální kolébku do USB. Díky tomu můžete nabíjet z počítače, nabíječky mobilního telefonu i powerbanky.

KONSTRUKCE, KTERÁ SE VODY NEBOJÍ, A VYLEPŠENÝ PÁSEK


Xiaomi Mi Band 2 vůbec nemusíte dávat z ruky. Díky odolné konstrukci se specifikací odolnosti IP67 se můžete s krokoměrem klidně sprchovat či mýt ruce. Pásek byl navíc vylepšen v několika ohledech - díky novému materiálu je příjemnější na dotek a navíc pevnější. Již nikdy se Vám nestane, že by se jádro uvolnilo z pásku jako u jiných krokoměrů. 

MOBILNÍ APLIKACE A UPOZORNĚNÍ NA VOLÁNÍ ČI SMS


Označení chytrý krokoměr je zasloužené. Xiaomi MiBand 2 se totiž hravě může spojit s mobilním telefonem a aplikací, ve které můžete detailně sledovat Vaše statistky pohybu i spánku. Fitness náramek Vás navíc může díky spojení s mobilním telefonem upozornit i na příchozí hovory či SMS svými vibracemi. Ihned tedy víte, co se děje, aniž byste museli stále sledovat displej mobilního telefonu.

Technické parametry:

Displej: 0,42´´ OLED displej
Konektivita: Bluetooth 4.0
Voděodolnost: IP67
Baterie: 70 mAh
Rozměry: 40,3 x 15,7 x 10,5 mm
Délka pásku: 235 mm 
Hmotnost: 70 g

Compatible Devices
Android 4.4 and above, iPhone OS versions of iOS 7.0 supporting Bluetooth 4.0;

For Android:
Xiaomi Mi2/ 2S/2A, Xiaomi Mi3, Xiaomi Mi4, Xiaomi Mi note, Xiaomi Mi4C, Xiaomi mi5, Xiaomi Mi4S , Redmi 1S, Redmi 2/2A/3, Redmi note/ Note2/ Note3 , Xiaomi Mi Max .

For iOS:
iOS 7.0 and above versions of iPhone 4s / 5 / 5c / 5s / 6 / 6 Plus / 6s / 6s Plus / SE

Moderní funkce:

Mi Band 2 má funkci moje identita, takže může pohodlně nahradit heslo nebo otisk prstu při odemykání telefonu. Budete tak mít smarthpone vždy připraven.Funguje též jako indikátor upozornění. Pokud je přes technologii Bluetooth spojen s telefonem, tak budete vždy vědět, když vám někdo bude volat, nebo vám dojde sms zpráva.

 

Obsah balení:

- Xiaomi MiBand 2 s páskem v černé barvě

- Nabíjecí kolébka pro MiBand 2, zakončená USB konektorem pro nabití v počítači

- Elegantní krabička z recyklovaného papíru

 

Záruka 24 měsíců:

Distribuce CZ Distribuce
Váha 0.19500