Waze patří k oblíbeným navigacím pro mobilní telefony

Chytré mobilní telefony toho v dnešní době umí více než dost. Neslouží pouze pro vyřizování hovorů, e-mailů a zábavu. Stávají se i praktickým pomocníkem při cestování, což dokazuje například známá navigační aplikace Waze. Ta od roku 2013 patří pod společnost Google, takže ji s určitou jistotou lze zařadit mezi populární Google aplikace.

Hlasová navigace s přidruženými funkcemi

Když si na svůj mobilní telefon nainstalujete aplikaci Waze, potom získáte mnohem více než jenom běžnou navigaci, která Vám pomůže dostat se z bodu A do bodu B. K dispozici budete mít kromě mapových podkladů také hlasové navigování, takže není třeba věnovat tolik pozornosti pohledu na mobilní telefon při jízdě.

Jednou z největších domén aplikace Waze jsou informace o dopravních situacích na cestě. O to se mimochodem můžete postarat i jako spokojení uživatelé. Snadno a rychle lze označovat nehody, objížďky, ale také policejní hlídky a radary. A právě tyto informace se následně zobrazují ostatním uživatelům této mobilní aplikace. Díky tomu lze obratem změnit směr cesty, abyste se vyhnuli stání v koloně. V rámci aplikace Waze je možné hovořit o spoustě přínosných funkcí.

  • Přesně víte, kdy dorazíte do zvoleného cíle.
  • Možnost nalézt na trase levnější čerpací stanice.
  • Automatické přepočítávání trasy a nabídka alternativních cest při zdržení.
  • Aktualizované mapové podklady zahrnující řadu uzavírek a podobně.

Waze aplikace může být všude s Vámi

Tento navigační software je natolik populární, že je pochopitelně dostupný na všech mobilních platformách. Jde o operační systémy Android a iOS. Kromě jiného je možné Waze používat také v rámci Android Auto. To znamená, že aplikace se bude zobrazovat přímo na displeji Vašeho vozu, což přináší ještě větší plochu a komfort při navigování. Konkrétní model vozu musí mít samozřejmě podporu Android Auto.

Jestliže si chcete užívat bezstarostné cestování, chcete mít přehledné mapy, dopravní upozornění a řadu dalšího, stojí tato navigace rozhodně za vyzkoušení.

Publikováno: 28. 09. 2020

Kategorie: Aplikace

Autor: JanKomensky

Tagy: aplikace Waze | mobilní aplikace | navigace | navigace Waze | Waze