Platba a doprava

Potvrzení objednávky:

Po odeslání objednávky Vám do pěti minut přijde na emailovou adresu, kterou jste uvedli při registraci, automatické potvrzení objednávky. Pokud Vám tento email nepřijde, zkontrolujte jestli jste nezadali při registraci špatný email (údaje v registraci můžete měnit po přihlášení kliknutím na Vaše uživatelské jméno v pravém horním rohu). Jestliže je email v pořádku a potvrzení objednávky Vám přesto nepřišlo, prosím kontaktujte nás na mobilduo@mobilduo.cz  nebo v pracovní době od (Po-Pá) 9:00h do 18:00h na 603 253 555

Potvrzení termínu dodání:

Jakmile bude zboží vyexpedováno nebo nachystané k odběru, pošleme Vám email nebo SMS s pravděpodobným dnem dodání, popř. i s číslem zásilky. O přesném termínu dodání budete vždy informováni.

Možnosti způsobu dopravy:

Česká pošta Balík Do ruky

- Dobírka (poštovné a balné) - 130 Kč s DPH
- Platba převodem (poštovné a balné) – 95 Kč s DPH
- Zboží Vám zašleme přes Balík Do ruky České pošty. Balík Do ruky je doručen nejpozději následující pracovní den po dni podání na poštu. Na Váš email budou zaslány informace o odeslání Vašeho zboží, číslo balíku a přístup na jeho stálé sledování. Budete tedy vědět, kde se Vaše zboží v danou chvíli nachází.

Česká pošta Balík Na Poštu

- Dobírka (poštovné a balné) - 125 Kč s DPH
- Platba převodem (poštovné a balné) – 90 Kč s DPH
- Zboží Vám zašleme přes Balík Na Poštu. Balík Na Poštu je doručen nejpozději následující pracovní den po dni podání na poštu. Na Váš email budou zaslány informace o odeslání Vašeho zboží, číslo balíku a přístup na jeho stálé sledování. Budete tedy vědět, kde se Vaše zboží v danou chvíli nachází.

Zásilková služba PPL

- Dobírka (poštovné a balné) - 110 Kč s DPH
- Platba převodem (poštovné a balné) – 80 Kč s DPH
- Zboží Vám zašleme přes expresní balíkovou službu PPL(PPL - Professional Parcel Logistic, s.r.o.). Zboží je důkladně zabaleno(proti nárazové - bublinkové obálky, krabice apod.) a pojištěné proti poškození, krádeži atd. Dodání následujicí pracovní den ode dne expedice

Zásilkovna

- Dobírka (poštovné a balné) - 75 Kč s DPH
- Platba převodem (poštovné a balné) – 50Kč s DPH
Uloženka.cz zajišťuje přepravu zásilek internetových obchodů a následné předání koncovým zákazníkům osobním odběrem na specializovaných výdejních místech v České i Slovenské republice.


Heureka Point

- Dobírka (poštovné a balné) - 80 Kč s DPH
- Platba převodem (poštovné a balné) – 55Kč s DPH
Uloženka.cz zajišťuje přepravu zásilek internetových obchodů a následné předání koncovým zákazníkům osobním odběrem na specializovaných výdejních místech v České i Slovenské republice.

Osobní odběr

- při objednávce nad 500Kč je osobní odběr zcela zdarma
- Zvolte si osobní odběr v případě, že si chcete zboží vyzvednout přímo na naší pobočce. Ušetříte tak cenu za dopravu, protože osobní odběr je při objednávce nad 500Kč zcela ZDARMA. Osobní odběr probíhá v Ostravě na adrese J.Kotase 1171/33, Ostrava - Hrabůvka 70030 v provozní době od 9:00 do 18:00 hod (v pracovní dny), sobota 9:00 hod do14:00 hod.

Způsoby plateb:

- platba v hotovosti - při převzetí zboží
- platba na dobírku – při zasílání Vámi zvoleným přepravcem (PPL, Česká pošta, Zásilkovna, Uloženka)
- platba převodem - Zboží lze zaplatit běžným příkazem k úhradě u libovolné banky platbou na náš účet v Raiffeisen BANK. Nejprve musíte zboží zaplatit převodem příslušné částky na náš bankovní účet 4444880/5500. Po odeslání objednávky Vám bude přiděleno číslo objednávky. Pečlivě si jej opište a uveďte jej při platbě bankovním převodem jako variabilní symbol platby. Ihned jak přijmeme Vaši platbu na náš účet, zboží vyexpedujeme na Vaši adresu a přesný termín dodání Vám potvrdíme na email i sms zprávou na mobil.