Tesco Mobile patří k dominantním virtuálním operátorům

Na českém trhu působí nejrůznější virtuální operátoři. Mezi ty známé s velkým počtem spokojených klientů patří bezpochyby Tesco Mobile. Jde o virtuálního operátora typu MVNO, jehož historie se pojí s rokem 2003 a s několika dalšími evropskými zeměmi. Za touto obchodní značkou se skrývá společnost Tesco Mobile Limited.

Historie virtuálního operátora

Vznik této společnosti je jasný, rok 2003. Od té doby se tento gigant rozšířil nejenom po celé Velké Británii, odkud pochází, ale také v ostatních zemích, jakými jsou Irsko, Slovensko a Česká republika. Od roku 2014 nabízí v Anglii 4G sítě.

Pro Česko je zásadní rok 2013, kde se Tesco Mobile spolčil s další telekomunikační společností O2 Czech Republic. Její infrastrukturu mimochodem využívá a svým zákazníkům nabízí právě služby O2.

Tesco Mobile a jeho produktová nabídka

Virtuální operátor Tesco Mobile se snaží nabízet zákazníkům co nejjednodušší řešení, a to právě díky spolupráci s O2 Czech Republic. Mnohé o tom vypovídá nabídka tarifů a balíčků, které jsou zákazníkům dostupné. Jde nejenom o volání, ale také data. Díky různorodosti předkládaných tarifů si každý přijde na své. I ti, kdo mají zájem o neomezené volání.

Díky své velikosti a rozšíření přináší tento operátor poměrně slušný nadstandard oproti jiným virtuálním operátorům. Je to třeba možnost rychlého nabíjení kreditu skrze jednoduchý formulář a platební kartu. Dále je to přehledná a propracovaná internetová samoobsluha, v níž máte všechny potřebné věci na dosah ruky. Ještě lepší je mobilní aplikace Tesco Mobile určená pro chytré telefony. Na jediný klik si můžete nastavit řadu balíčků, zjistit výši kreditu, obnovit výhodné balíčky a spoustu jiného. Mobilní aplikace je dostupná pro oba známé systémy iOS a Android.

Jak už prozrazuje název tohoto operátora, získat lze i další benefity v souvislosti s levnějšími nákupy v obchodních domech Tesco. Není tak nic neobvyklého, že Vám kredit zaplatí každodenní nakupování v obchodech Tesco.