Tankujte chytře a výhodně s aplikací Benzina

Benzina Aplikace

Stažení a instalace

Stáhnout aplikaci Benzina je snadné a rychlé. Pro uživatele chytrých telefonů s operačním systémem Android je k dispozici na Google Play, pro zařízení se systémem iOS pak na App Store. Stačí do vyhledávacího pole zadat "Benzina aplikace" a potvrdit. Po dokončení stahování spusťte instalační soubor a řiďte se pokyny na obrazovce. Celý proces je intuitivní a zabere jen pár okamžiků. Aplikace Benzina je dostupná zdarma a nevyžaduje žádné speciální oprávnění.

Po instalaci se stačí zaregistrovat nebo přihlásit, pokud už účet máte. Registrace je jednoduchá a vyžaduje pouze základní údaje. S aplikací Benzina získáte přehled o cenách pohonných hmot na všech čerpacích stanicích Benzina. Můžete si zobrazit mapu s nejbližšími stanicemi a filtrovat je podle dostupných služeb, jako je myčka, občerstvení nebo bankomat. Aplikace vám také umožní sbírat věrnostní body Benzina Club a čerpat slevy a výhody.

Registrace a přihlášení

Pro používání všech funkcí aplikace Benzina je nutné si vytvořit účet a přihlásit se. Registrace je snadná a rychlá, zabere vám to jen pár minut. Stačí zadat vaši emailovou adresu, heslo a potvrdit souhlas s podmínkami používání. Po registraci vám přijde potvrzovací email s odkazem, na který je potřeba kliknout pro aktivaci účtu.

Po aktivaci účtu se můžete přihlásit do aplikace Benzina pomocí vaší emailové adresy a hesla. Po přihlášení budete mít přístup ke všem funkcím aplikace, jako je například vyhledávání čerpacích stanic Benzina, sledování cen pohonných hmot, čerpání s aplikací Benzina, správa vaší karty Benzina, sbírání a uplatňování bodů v programu Benzina Platts a mnoho dalšího.

Aplikace Benzina nabízí možnost přihlášení i pomocí biometrických údajů, jako je otisk prstu nebo rozpoznání obličeje. Tato možnost je dostupná na telefonech s podporou biometrického ověřování. Pro aktivaci této funkce je potřeba ji povolit v nastavení aplikace Benzina. Přihlášení pomocí biometrických údajů je rychlé a bezpečné.

Benzina karta v aplikaci

S aplikací Benzina máte svou věrnostní kartu vždy po ruce. Už žádné hledání plastové karty v peněžence – stačí otevřít aplikaci a naskenovat QR kód na pokladně. V aplikaci si můžete snadno zkontrolovat svůj aktuální počet bodů, historii transakcí a dostupné slevy. Navíc vám aplikace Benzina umožňuje najít nejbližší čerpací stanici Benzina a zobrazit ceny paliv. Můžete si tak naplánovat svou trasu a ušetřit na cestách. Aplikace Benzina také nabízí možnost platby za palivo přímo z mobilu. Stačí si propojit svou platební kartu s aplikací a platit bezkontaktně a bezpečně. Díky funkci automatického placení už nikdy nebudete muset stát frontu u pokladny. Aplikace Benzina je vaším nepostradatelným pomocníkem na cestách i v běžném životě. Stáhněte si ji zdarma a užijte si pohodlí a výhody, které vám nabízí.

Vyhledání nejbližší benzinky

S aplikací Benzina už nikdy nebudete bloudit a hledat, kde natankovat. Funkce "Vyhledání nejbližší benzinky" je tu od toho, aby vám ušetřila čas a starosti. Ať už jste na cestách, nebo jen potřebujete rychle doplnit nádrž ve svém okolí, aplikace vám s jistotou ukáže cestu k nejbližší benzince Benzina. Stačí pár kliknutí a máte přehled o všech benzinkách v okolí, včetně otevírací doby, dostupných služeb a aktuálních cen paliv. Můžete si vybrat z různých typů paliv a porovnat jejich ceny, abyste natankovali co nejvýhodněji. Aplikace Benzina vám také umožňuje filtrovat benzinky podle vašich preferencí. Hledáte benzinku s myčkou, obchodem, nebo restaurací? Žádný problém! Aplikace vám zobrazí pouze ty benzinky, které splňují vaše požadavky. Plánování delší cesty? Aplikace Benzina vám pomůže najít benzinky po celé trase a zobrazí vám i jejich vzdálenost od vaší aktuální polohy. S aplikací Benzina máte vždy po ruce užitečného pomocníka, který vám usnadní cestování a pomůže vám ušetřit čas i peníze.

Ceny pohonných hmot online

V dnešní době, kdy se ceny pohonných hmot mění snad každou hodinu, je těžké udržet si přehled o tom, kde natankovat nejvýhodněji. Naštěstí existuje pomoc v podobě chytrých telefonů a aplikací, které nám s hledáním nejlevnějšího benzinu a nafty můžou pomoct. Aplikace pro sledování cen pohonných hmot jsou čím dál populárnější a není se čemu divit. Stačí pár kliknutí a máte přehled o cenách ve svém okolí, ať už jste kdekoli.

Některé aplikace, jako například ty od velkých benzinových společností, vám dokonce umožňují platit za palivo přímo přes telefon. Už žádné zdlouhavé hledání peněženky u pokladny, stačí pár ťuknutí do displeje a máte hotovo. Kromě cen benzínu a nafty některé aplikace zobrazují i ceny LPG nebo CNG. A to není všechno. Mnoho aplikací nabízí i další užitečné funkce, jako je vyhledávání čerpacích stanic s myčkou, občerstvením nebo s dětským hřištěm.

Ať už jezdíte autem denně, nebo jen příležitostně, aplikace pro sledování cen pohonných hmot vám můžou ušetřit čas i peníze.

Sledování cenových trendů

Sledovat ceny pohonných hmot se v dnešní době vyplatí. Ať už jezdíte autem denně, nebo jen příležitostně, každý ušetřená koruna se hodí. Právě proto jsou aplikace pro sledování cen benzinu a nafty stále populárnější.

Aplikace jako Benzina vám umožňují jednoduše a přehledně porovnat ceny na různých čerpacích stanicích ve vašem okolí. Díky tomu snadno najdete nejvýhodnější nabídku a ušetříte. Kromě aktuálních cen některé aplikace nabízejí i historii cen, takže můžete sledovat trendy a předvídat, kdy je nejvhodnější doba na tankování.

Aplikace Benzina a další podobné aplikace vám usnadní život a pomohou ušetřit peníze za pohonné hmoty. Stačí si jen vybrat tu, která vám bude nejlépe vyhovovat.

Akční nabídky a slevy

S aplikací Benzina už vám žádná akční nabídka neunikne! Pravidelně pro vás aktualizujeme přehled slev a výhod na pohonné hmoty, mytí vozidel i nákup v našich obchodech. Stačí si aplikaci stáhnout do vašeho chytrého telefonu a hned vidíte, co je zrovna v akci. Ušetřete za benzín i naftu díky slevovým kupónům, které uplatníte přímo u čerpací stanice. Chystáte se na delší cestu? Zkontrolujte si ceny pohonných hmot na trase a natankujte tam, kde se to nejvíc vyplatí. Aplikace vám zobrazí ceny na všech čerpacích stanicích Benzina v okolí. Kromě výhodných nabídek vám aplikace Benzina usnadní i každodenní cesty. Najděte si nejbližší čerpací stanici, zkontrolujte otevírací dobu nebo si prohlédněte nabídku občerstvení v obchodě. Vše přehledně a na jednom místě.

Benzina platby mobilem

S aplikací Benzina už nemusíte hledat peněženku u stojanu. Platba mobilem je rychlá, pohodlná a bezpečná. Stačí si stáhnout aplikaci Benzina do vašeho chytrého telefonu, propojit ji s vaší platební kartou a můžete vyrazit. Na čerpací stanici pak už jen načtete QR kód na stojanu a potvrdíte platbu v aplikaci. Nemusíte se zdržovat s placením u pokladny a můžete rovnou vyrazit na cestu. Aplikace Benzina vám navíc přináší i další výhody. Můžete si v ní prohlížet aktuální ceny pohonných hmot na všech čerpacích stanicích Benzina, najít nejbližší stanici s myčkou nebo si zobrazit historii vašich transakcí. Aplikace je k dispozici zdarma pro operační systémy Android a iOS. Platba mobilem je dostupná na všech čerpacích stanicích Benzina v České republice.

Historie plateb a transakcí

Svět plateb a transakcí se neustále vyvíjí a aplikace Benzina s ním. V minulosti bylo tankování otázkou hotovosti nebo platební karty přímo u stojanu. S příchodem chytrých telefonů a mobilních aplikací se ale otevřely nové možnosti. Aplikace Benzina zjednodušila a urychlila celý proces tankování. Už žádné čekání ve frontě u pokladny, platba probíhá pohodlně a bezpečně přímo v aplikaci. Stačí jen pár kliknutí a můžete se vrátit zpět na cestu. Historie plateb a transakcí v aplikaci Benzina je přehledná a srozumitelná. Uživatelé mají k dispozici detailní informace o každém tankování, včetně data, času, ceny a objemu paliva. Tato funkce umožňuje snadno sledovat výdaje za pohonné hmoty a mít dokonalý přehled o svých financích. Aplikace Benzina se neustále vyvíjí a přináší nové funkce a vylepšení. V budoucnu se tak můžeme těšit na další zjednodušení a zrychlení platebního procesu.

Správa účtu a nastavení

V sekci "Můj účet" v aplikaci Benzina máte přístup k mnoha užitečným funkcím. Zde můžete snadno spravovat své osobní údaje, jako je jméno, adresa a telefonní číslo. Pokud se některý z údajů změní, jednoduše je zde můžete aktualizovat. V této sekci také najdete historii svých transakcí, takže máte přehled o svých výdajích na pohonné hmoty. Můžete si zde také nastavit a spravovat svou Benzina kartu, kontrolovat svůj bodový stav a využívat exkluzivní nabídky a slevy. Prostřednictvím aplikace si také můžete aktivovat a deaktivovat upozornění, například o novinkách, akcích nebo blížícím se konci platnosti vašich bodů. Aplikace Benzina vám tak dává plnou kontrolu nad vaším účtem a umožňuje vám personalizovat si nastavení podle vašich preferencí.

Zákaznická podpora a FAQ

S aplikací Benzina už nemusíte ztrácet čas hledáním otevírací doby nejbližší čerpací stanice nebo pročítáním letáků s akcemi. Všechny důležité informace máte vždy po ruce. Máte otázku ohledně aplikace, věrnostního programu Benzina Club nebo potřebujete poradit s tankováním na čerpacích stanicích Benzina? Neváhejte kontaktovat naši zákaznickou podporu, která je vám k dispozici každý den. Můžete nám zavolat na bezplatnou linku, napsat e-mail nebo využít kontaktní formulář na webových stránkách. Pro rychlé a snadné řešení vašich dotazů jsme také připravili sekci často kladených otázek (FAQ). Zde naleznete odpovědi na nejčastější dotazy týkající se aplikace Benzina, registrace do Benzina Clubu, sbírání a čerpání bodů, akceptace platebních karet a mnoho dalšího. Věříme, že vám aplikace Benzina usnadní cestování a zpříjemní tankování na našich čerpacích stanicích. V případě jakýchkoliv dotazů jsme tu pro vás.

Dostupnost pro Android a iOS

Aplikace Benzina je k dispozici pro chytré telefony s operačním systémem Android a iOS. Aplikaci si můžete zdarma stáhnout z obchodu Google Play pro Android nebo z App Store pro iOS. Pro používání aplikace je nutné mít aktivní připojení k internetu. Aplikace Benzina nabízí uživatelům širokou škálu funkcí, včetně vyhledávání čerpacích stanic Benzina, sledování cen pohonných hmot, správy věrnostního programu Benzina Club a mnoho dalšího. Díky aplikaci Benzina máte všechny důležité informace o čerpacích stanicích Benzina vždy po ruce.

Publikováno: 28. 06. 2024

Kategorie: Aplikace

Autor: JanKomensky

Tagy: benzina aplikace | aplikace benzina