Sdílejte Netflix s rodinou: Jak na přidání domácnosti?

Netflix Pridani Domacnosti

Přihlášení k účtu Netflix

Pro přístup k milionům filmů, seriálů a další zábavě se stačí přihlásit ke svému účtu Netflix. Na přihlašovací stránce zadejte e-mailovou adresu a heslo, které jste si zvolili při registraci. Pokud jste heslo zapomněli, klikněte na odkaz "Zapomněli jste heslo?" a postupujte podle pokynů pro jeho obnovení. Po úspěšném přihlášení se vám zobrazí domovská stránka Netflixu s doporučeními na míru a seznamem vašich oblíbených titulů. Užijte si sledování!

Výběr možnosti Účet

Volba "Účet" otevírá bránu k personalizovanému zážitku. Po přihlášení si můžete upravit nastavení dle libosti, sledovat historii objednávek nebo si uložit oblíbené produkty pro pozdější nákup. Registrace je snadná a zabere jen pár minut. Získáte tak přístup k exkluzivním nabídkám a slevám, šitým na míru vašim preferencím. Neztrácejte čas a staňte se členy naší velké rodiny spokojených zákazníků.

Přejděte na Nastavení

Chcete si upravit nastavení? Je to snadné! V pravém horním rohu obrazovky uvidíte ikonu ozubeného kola. Klikněte na ni a otevře se vám menu s možnostmi nastavení. Tady si můžete upravit vše podle svých představ – od jazyka a vzhledu, přes oznámení a soukromí, až po pokročilé funkce. Nebojte se experimentovat a najít si nastavení, které vám bude nejlépe vyhovovat. Pokud si s něčím nebudete vědět rady, neváhejte se obrátit na naši podporu.

Vyhledejte Přidat domácnost

Pokud potřebujete spravovat více domácností, například vaši a vašich rodičů, můžete jednoduše přidat další domácnost do aplikace. Stačí kliknout na ikonu menu a vybrat možnost "Přidat domácnost". Následně budete vyzváni k zadání názvu a adresy nové domácnosti. Po uložení se nová domácnost zobrazí v seznamu vašich domácností a budete moci mezi nimi snadno přepínat a spravovat zařízení v každé z nich.

Postupujte dle pokynů

Důležité je řídit se pokyny, ať už se jedná o montáž nábytku, obsluhu spotřebiče nebo třeba vaření podle receptu. Pečlivé dodržování instrukcí zaručí, že vše proběhne hladce a bez zbytečných komplikací. Naopak, ignorace pokynů může vést k nepříjemným překvapením, poškození věcí nebo dokonce k úrazu. Nepodceňujte proto sílu dobře napsaného návodu a věnujte mu dostatečnou pozornost. V případě nejasností se nebojte obrátit na zákaznickou podporu nebo vyhledat doplňující informace.

Potvrzení nové domácnosti

Pro přihlášení do nové domácnosti budete potřebovat potvrzení o vlastnictví nebo nájmu. Pokud jste majitelem, stačí předložit výpis z katastru nemovitostí. V případě nájmu je nutné doložit nájemní smlouvu podepsanou vámi a pronajímatelem. Dále budete potřebovat doklad totožnosti a žádost o přihlášení k trvalému pobytu, kterou získáte na úřadě. Nezapomeňte, že o změně adresy je nutné informovat také banku, pojišťovnu a další instituce.

Publikováno: 18. 06. 2024

Kategorie: internet

Autor: JanKomensky

Tagy: netflix pridani domacnosti | jak přidat domácnost na netflix