Samsung Galaxy Note 20 je ideálním pracovním nástrojem

Mobilní telefony značky Samsung vychází nejenom v populární řadě „Galaxy S“, ale zároveň s tím přichází na trh i modely „Note“. Ty jsou jako stvořené pro zábavu a práci, k čemu mimochodem přispívá stylus S Pen. Jedním z takových úspěšných výrobků je i Samsung Galaxy Note 20, jehož špičkový displej ohromí jistě každého.

Klíčové vlastnosti Samsung Galaxy Note 20

Od mobilního telefonu tohoto typu se v první řadě očekává dostatečný výkon, což v plném měřítku splňuje osmijádrový procesor Exynos 990. Ten je schopen pracovat na frekvenci 2,73 GHz. Má operační paměť 8 GB, interní uložiště 256 GB, výkonné Wi-Fi ax, technologie NFC a USB konektor typu C.

Na tohle všechno se u mobilu Samsung Galaxy Note 20 nabaluje velká spousta dalších věcí, které jistě stojí za zmínku. Dokazuje to například podpora bezdrátové technologie Samsung DeX, stylus S Pen, reproduktory AKG a zvukový projev Dolby Atmos. To všechno je nekonečná zábava propojitelná s prací, což mimochodem umožňuje i oblíbený konkurent iPhone 11.

Galaxy Note 20 má překrásný displej

Mobilní telefon se pyšní kvalitním dotykovým displejem o velikosti 6,7“. Super AMOLED displej s frekvencí 60 Hz nabízí Full HD rozlišení. Téměř nulové rámečky jen přispívají k výslednému elegantnímu a luxusnímu vzhledu. Displej je navíc chráněn prostřednictvím skla Gorilla Glass 5.

Vedle práce a zábavy si s modelem Galaxy Note 20 užijete i spoustu fotografických radostí. Přesvědčí Vás o tom hlavní fotoaparát se snímačem 12 MPx a clonou f/1,8. Tím sekundárním fotoaparátem je teleobjektiv s 64 MPx a ultra širokoúhlý objektiv s 12 MPx. Ani vpředu pochopitelně nechybí foťák s UHD Selfie a rozlišením 10 MPx. Natáčet si můžete videa ve kvalitě 8K.

Samsung Galaxy Note 20 nabízí kouzlo nočních fotografií, profesionální spolupráci se stolním počítačem, nadstandardní herní zážitek a doplňky pro ty nejnáročnější. Takový je zkrátka Galaxy Note 20 se všemi svými přednostmi.

Publikováno: 23. 09. 2020

Kategorie: Telefony

Autor: JanKomensky

Tagy: Exynos 990 | mobilní telefon | Samsung Galaxy | Samsung Galaxy Note 20