Samsung GALAXY Gear VR 2018, Black

Samsung GALAXY Gear VR 2018, Black
Novinka
Doprava zdarma
Výrobce: Samsung
Katalogové číslo: 8806088974903
Záruka: 24 měsíců
Distribuce: Česká
Ostrava
Eshop
Nedostupné

Informace o dostupnosti na +420 775 900 244

3 149 Kč
2 602,33 Kč bez DPH

Samsung SM-R325 Gear VR s ovladačem černé

Kompatibilita Galaxy Note8, S8, S8+, S7, S7 edge, Note5, S6 edge+, S6, S6 edge

Ponořte se do nového světa

Zažijte, jaké to je stát se na místo diváka hlavním hrdinou. Objevujte dobrodružství, o jakých jste dosud jen snili. Nechte se s Gear VR přenést do jiných světů a vychutnejte si zdokonalenou úroveň virtuální reality díky samostatnému ovladači přímo ve vaší dlani.

 

Nechte se vtáhnout

Virtuální realita je budoucnost, díky chytrým brýlím Samsung Gear VR si ji však už nyní může každý vyzkoušet a běžně používat. Kompatibilní telefon jednoduše vložíte do brýlí, přes napájecí konektor jej připojíte a spolehlivým mechanismem pak ještě dokonale uchytíte. Displej telefonu ve spolupráci se speciálními čočkami slouží jako super obrazovka. Celé příslušenství si pak už jen nasadíte na hlavu a začnete si přímo z brýlí stahovat speciální obsah.

 

Intuitivní ovládání

Hlavou můžete otáčet všemi směry a podle toho vidíte stejným způsobem i patřičnou virtuální realitu, jako byste v ní přímo byli. Po technické stránce to zajišťuje akcelerometr, gyroskop, čidla pro přiblížení a sensor magnetického pole. Pro další ovládání slouží dálkový ovladač pro neopakovatelné herní zážitky. Tvar ovladače je přizpůsoben pro pohodlné uchopení jedinou rukou.

 

Setkejte se ve virtuální místnosti

Ať už se vaši přátelé nalézají ve vzdálených koutech světa nebo bydlí přímo vedle vás, režimy Oculus Rooms a Parties jsou spolehlivou a zábavnou cestou, jak trávit čas společně. Nasaďte si Gear VR headset a zapněte si funkci Oculus Room, abyste se ponořili do diskuzí nebo si jen tak popovídali. S Gear VR headsetem zjistíte, že je těžké vyčerpat možnosti, co vše můžete zažít. S neustále rostoucí škálou Gear VR her, aplikací a videí máte jistotu, že proces objevování nikdy neskončí. Například můžete objevovat naši sluneční soustavu v celé její kráse prostřednictvím přesné simulace v reálném čase v aplikaci Star Chart.


Katalogové číslo: 8806088974903 
Lokalizace: ČR 
Distribuce: CZ 
Záruka v měsících: 24 
Stránky výrobce: www.samsung.com/cz/

Autorizované servisy

 

Distribuce Česká
Váha 0.06000