RZO online: Vše o Slovenském rozhlase a televizi na internetu

Rzo

Online streamy RTVS

RTVS, tedy Rozhlas a televízia Slovenska, nabízí divákům možnost sledovat vybrané programy i online. Prostřednictvím streamovací služby RTVS.sk máte přístup k živému vysílání programů Jednotka, Dvojka a :24. Kromě toho si můžete pustit i vybrané pořady z archivu.

Online streamy RTVS jsou dostupné zdarma a bez nutnosti registrace. Stačí navštívit webové stránky RTVS.sk a vybrat si program, který chcete sledovat. Streamy fungují na počítačích, telefonech i tabletech.

Prostřednictvím online streamů RTVS si tak můžete užít vaše oblíbené pořady kdykoliv a kdekoliv.

Archiv pořadů online

V našem online archivu pořadů najdete bohatou nabídku audiovizuálního obsahu. Projděte si stovky hodin záznamů oblíbených televizních a rozhlasových pořadů. Nechybí ani exkluzivní bonusový materiál, který jinde nenajdete. Archiv neustále doplňujeme o nové pořady, takže si u nás každý najde to své. Ať už vás zajímají filmy, seriály, dokumenty, nebo zábavné show, u nás si přijdete na své.

Mobilní aplikace RTVS

Mobilní aplikace RTVS přináší obsah slovenské veřejnoprávní televize a rozhlasu přímo do vašeho telefonu. Sledujte živé vysílání televizních kanálů Jednotka, Dvojka a :24, nebo si pusťte oblíbené pořady ze široké nabídky archivu. Nechybí ani podcasty a živé vysílání rozhlasových stanic Rádio Slovensko, Rádio Regina, Rádio Devín a Vlna. Aplikace nabízí přehledný televizní program, možnost nastavení upozornění na vámi vybrané pořady a funkci Chromecast pro sledování na televizní obrazovce.

Sociální sítě RTVS

Rozhlas a televízia Slovenska (RTVS) využíva sociálne siete na komunikáciu s divákmi a poslucháčmi. Na Facebooku má RTVS viacero profilov, napríklad pre spravodajstvo, šport či zábavu. Na Instagrame RTVS zdieľa fotografie a videá zo zákulisia svojich programov. Na Twitteri RTVS informuje o aktuálnom dianí a komunikuje s verejnosťou. Prostredníctvom sociálnych sietí RTVS oslovuje mladšie generácie a rozširuje svoj dosah.

Podcasty RTVS

RTVS nabízí širokou škálu podcastů pro všechny věkové kategorie a zájmy. Posluchači si mohou vybrat z nabídky zpravodajských, publicistických, zábavných i vzdělávacích pořadů. Mezi nejoblíbenější podcasty patří například denní zpravodajský přehled Zprávy Radiažurnál, publicistický pořad Téma dne nebo zábavná talk show 7 pádů Honzy Dědka. Podcasty RTVS jsou dostupné zdarma na webových stránkách RTVS a v mobilních aplikacích.

Novinky a program online

Zůstaňte v obraze s naším programem online! Pravidelně aktualizujeme přehled novinek a zajímavých akcí, abyste nepřišli o nic důležitého. Sledujte živé přenosy koncertů, divadelních představení nebo sportovních utkání z pohodlí domova. Nechte se inspirovat rozhovory s osobnostmi z kultury, vědy a sportu. Pro milovníky filmů a seriálů máme připravené recenze, trailery a rozhovory s tvůrci. Ať už vás zajímá cokoliv, v našem online programu si určitě vyberete.

Kontaktní formuláře RTVS

Máte otázku, návrh alebo sa chcete podeliť o svoj názor s RTVS? Kontaktujte nás prostredníctvom kontaktných formulárov! Pre každý program, reláciu či oddelenie máme pripravený špecifický formulár, aby sa vaša správa dostala priamo kompetentným osobám. Stačí navštíviť webovú stránku RTVS, v sekcii "Kontakty" vybrať príslušné oddelenie a vyplniť krátky formulár. Vaše podnety sú pre nás dôležité a pomôžu nám skvalitňovať naše služby.

Spolupráce s influencery

Spolupráce s influencery se stala běžnou součástí marketingových strategií. Influenceři, tedy osoby s pevnou základnou sledujících na sociálních sítích, dokáží oslovit specifické cílové skupiny a dodat značkám na důvěryhodnosti. Důležité je vybrat influencera, jehož hodnoty a publikum odpovídají filozofii vaší značky. Spolupráce může mít různé podoby, od sponzorovaných příspěvků přes produktové recenze až po dlouhodobější partnerství. Měření výsledků je klíčové pro vyhodnocení efektivity kampaně. Sledovat můžete metriky jako dosah, engagement, webový provoz a konverze.

Publikováno: 07. 06. 2024

Kategorie: internet

Autor: info@mbusiness.cz

Tagy: rzo | informace o rzo (rozhlas a televize slovenska)