PODA je novodobým operátorem na českém trhu

Pro mnohé uživatele mobilních služeb může být PODA celkem neznámým názvem. To se však s postupem času bude jistě měnit. Tento operátor je totiž znám jako subjekt úspěšně dražící 5G frekvence v České republice, které se tu po přijetí mezinárodního standardu budou stále více rozšiřovat.

PODA funguje už od roku 1996

Možná si to mnozí ani neuvědomují, ale tento subjekt pracuje v Česku už pěknou řádku let. Možná není tak známý, jako ostatní mobilní operátoři, na svém jméně však poctivě pracuje stejně, jako na svých službách. Snaží se tvořit různorodé portfolio zákazníků. Propojuje generace a drží se několika jasně vypovídajících pravidel.

V první řadě je to jednoduchost, dále pak spolehlivost, efektivita, prestiž, ochota a důvtip. Od roku 1996, kdy PODA připojila první klienty k internetu uběhl už poměrně dlouhý čas. Společnost se například v roce 2013 stala čtvrtým největším telekomunikačním operátorem v České republice a o dva roky později operátorem s největším počtem optických přípojek v Česku. Právě získání kmitočtového rozsahu v aukci přináší další možnosti z hlediska poskytování internetu LTE.

Co všechno můžete získat od tohoto operátora?

Věřte nebo ne, ale je toho více než dost. Vybírat si můžete služby nejrůznějšího charakteru. Je pravdou, že doménou operátora PODA je určitě internet. V jeho případě vítězí rychlost, spolehlivost a vynikající poměr mezi cenou a výkonem. Dále je to IPTV a skutečně pestrá nabídka libovolných programů. V neposlední řadě jsou to služby volání. PODA předkládá svým potenciálním zákazníkům mobilní volání, pevnou linku, roaming a volání do zahraničí. Zkrátka komplexní služby od A až do Z.

Operátor PODA mimochodem nezahálí ani v přidružených službách stejně, jako ostatní mobilní operátoři. Máme na mysli především klientskou zónu, skrze níž lze plnohodnotně obsluhovat a ovládat zákaznický účet. Ta je pochopitelně dostupná 24 hodin denně a 7 dnů v týdnu. Tak co, zaujala společnost PODA i Vás samotné?

Publikováno: 21. 09. 2020

Kategorie: Operátoři

Autor: JanKomensky

Tagy: mobilní operátor | operátor | operátor PODA | PODA