Lidl Plus Aplikace: Registrace a Výhody krok za krokem

Aplikace Lidl Plus Registrace

Stažení aplikace Lidl Plus

Chcete využívat všechny výhody věrnostního programu Lidl Plus? Stáhněte si aplikaci do svého chytrého telefonu a mějte slevy, akční letáky a digitální účtenky vždy po ruce. Aplikace Lidl Plus je k dispozici zdarma pro zařízení s operačním systémem Android a iOS. Registrace do aplikace Lidl Plus je snadná a rychlá. Stačí zadat svou e-mailovou adresu, heslo a potvrdit souhlas s podmínkami používání. Po registraci se můžete přihlásit a začít využívat všechny výhody, které aplikace nabízí.

S aplikací Lidl Plus už vám neunikne žádná sleva. Procházejte si aktuální leták, aktivujte si slevové kupóny a sbírejte body za své nákupy. Aplikace vám také umožňuje spravovat váš digitální účet, sledovat historii nákupů a najít nejbližší prodejnu Lidl.

Otevření aplikace a volba Registrovat

Pokud jste aplikaci Lidl Plus ještě nestáhli, můžete tak učinit v obchodě s aplikacemi vašeho telefonu. Po stažení a otevření aplikace Lidl Plus se vám zobrazí úvodní obrazovka s informacemi o výhodách, které aplikace nabízí. Mezi tyto výhody patří například slevové kupóny, digitální účtenky, možnost procházet aktuální leták a další.

Pokud vás tyto výhody zaujaly a chcete je začít využívat, je nutné se zaregistrovat. Registrace do aplikace Lidl Plus je snadná a rychlá. Na úvodní obrazovce stačí kliknout na tlačítko "Registrovat" a postupovat podle pokynů na obrazovce. Během registrace budete vyzváni k zadání některých osobních údajů, jako je vaše jméno, emailová adresa a heslo. Tyto údaje slouží k vytvoření vašeho osobního účtu v aplikaci Lidl Plus.

Registration for the Lidl Plus application? A modern way to shop smarter and save money.

Eliška Dvořáková

Zadání e-mailové adresy

Při registraci do aplikace Lidl Plus je zadání vaší e-mailové adresy nezbytným krokem. Vaše e-mailová adresa slouží jako vaše přihlašovací jméno do aplikace a zároveň je používána pro komunikaci s vámi. Prostřednictvím vaší e-mailové adresy vám budou zasílány důležité informace o Lidl Plus, jako jsou například vaše aktivační kódy, informace o novinkách v aplikaci, změnách podmínek používání nebo speciálních akcích a slevách určených pouze pro registrované uživatele. Dbejte proto na správnost zadané e-mailové adresy, abyste o žádné důležité informace nepřišli. Po zadání e-mailové adresy vám bude zaslán ověřovací e-mail s odkazem, na který je potřeba kliknout pro potvrzení vaší adresy a dokončení registrace. Bez potvrzení e-mailové adresy nebude vaše registrace do aplikace Lidl Plus kompletní a nebudete moci využívat všechny výhody a funkce, které aplikace nabízí.

aplikace lidl plus registrace

Vytvoření hesla

Při registraci do aplikace Lidl Plus budete vyzváni k vytvoření hesla. Vaše heslo je klíčem k vašemu účtu a chrání vaše osobní údaje, proto je důležité zvolit silné a unikátní heslo. Dobré heslo by mělo mít alespoň 8 znaků a kombinovat velká a malá písmena, číslice a speciální znaky. Vyhněte se používání běžných slov, dat narození nebo jiných snadno uhodnutelných kombinací. Místo toho zkuste použít frázi, která je pro vás snadno zapamatovatelná, ale pro ostatní těžko uhodnutelná.

Pro zajištění maximální bezpečnosti si heslo do aplikace Lidl Plus nezapisujte a nesdílejte ho s nikým. Pokud máte podezření na zneužití vašeho účtu, neprodleně kontaktujte zákaznickou podporu Lidl Plus a změňte si heslo.

Potvrzení hesla

Při registraci do aplikace Lidl Plus je důležité zvolit si silné heslo, které si budete pamatovat. Pro potvrzení hesla ho budete muset zadat dvakrát. To pomáhá předejít překlepům a zajistit, aby bylo heslo zadáno správně.

Při prvním zadání hesla se ujistěte, že splňuje všechny požadavky na silné heslo. Obvykle to znamená, že by mělo obsahovat kombinaci velkých a malých písmen, čísel a speciálních znaků.

Při druhém zadání hesla věnujte pozornost tomu, abyste ho zadali přesně tak, jak jste ho zadali poprvé. Pokud se hesla neshodují, aplikace vás na to upozorní a budete ho muset zadat znovu.

Potvrzení hesla je důležitým krokem při registraci do jakékoli online služby. Pomáhá chránit váš účet před neoprávněným přístupem.

Výběr prodejny Lidl

Při výběru prodejny Lidl pro uplatnění výhod aplikace Lidl Plus a registraci do ní není žádné omezení. Aplikace Lidl Plus funguje ve všech prodejnách Lidl v České republice. Po registraci do aplikace Lidl Plus a výběru vaší preferované prodejny Lidl získáte přístup k personalizovaným nabídkám a slevám platným právě ve vaší prodejně. Nezáleží tedy na tom, zda preferujete menší prodejnu Lidl blízko vašeho domova nebo větší prodejnu s širším sortimentem, registrace do aplikace Lidl Plus a její používání je možné v každé z nich. Pro dokončení registrace do aplikace Lidl Plus stačí zadat platnou e-mailovou adresu a zvolit si heslo. Po registraci do aplikace Lidl Plus se nezapomeňte přihlásit k vašemu účtu vždy před nákupem ve vaší vybrané prodejně Lidl, abyste mohli využít všechny výhody a slevy.

Souhlas s podmínkami použití

Registrací do aplikace Lidl Plus a jejím používáním souhlasíte s našimi podmínkami použití. Tyto podmínky upravují váš přístup k aplikaci a jejím funkcím, jako jsou slevové kupóny, digitální účtenky a další. Před registrací si prosím pečlivě přečtěte kompletní znění podmínek použití, které naleznete na našich webových stránkách. Používáním aplikace Lidl Plus potvrzujete, že jste si vědomi těchto podmínek, rozumíte jim a zavazujete se je dodržovat. V případě nesouhlasu s podmínkami použití si aplikaci Lidl Plus neregistrujte a nepoužívejte ji. Pokud máte ohledně podmínek použití jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

aplikace lidl plus registrace

Dokončení registrace

Gratulujeme! Úspěšně jste si stáhli aplikaci Lidl Plus a vytvořili si účet. Teď už zbývá jen pár kroků k tomu, abyste mohli naplno využívat všechny výhody, které vám Lidl Plus nabízí. Po otevření aplikace budete vyzváni k ověření vaší e-mailové adresy. Stačí kliknout na odkaz, který jsme vám zaslali na e-mail, a vaše registrace bude kompletní. Nezapomeňte zkontrolovat i složku s nevyžádanou poštou, pokud by vám e-mail nepřišel do pár minut. Po ověření e-mailu si můžete nastavit svůj profil a zvolit si svou oblíbenou prodejnu Lidl. Díky tomu vám nikdy neuniknou žádné speciální nabídky a slevy platné ve vaší prodejně. A to není všechno! Aplikace Lidl Plus vám přináší digitální účtenky, sledování letáků, možnost účastnit se soutěží o hodnotné ceny a mnoho dalšího. Stáhněte si aplikaci Lidl Plus ještě dnes a užijte si nakupování naplno!

Funkce Lidl Plus Registrace
Dostupnost Zdarma
Požadované údaje Emailová adresa, heslo

Možnosti přihlášení (e-mail, Google, Facebook)

Pro pohodlnější registraci do aplikace Lidl Plus máte na výběr z několika možností přihlášení. Pokud se vám nechce vyplňovat všechny údaje ručně, můžete se zaregistrovat přes váš existující účet Google nebo Facebook. Stačí si vybrat preferovanou možnost a potvrdit propojení s aplikací Lidl Plus. Vaše základní údaje se automaticky doplní a vy tak ušetříte čas. Pokud dáváte přednost klasické registraci, můžete se zaregistrovat pomocí vaší e-mailové adresy. V takovém případě budete vyzváni k zadání vaší e-mailové adresy a vytvoření hesla. Po potvrzení e-mailové adresy budete mít plný přístup ke všem funkcím a výhodám aplikace Lidl Plus. Ať už si vyberete jakoukoli možnost, registrace do aplikace Lidl Plus je snadná a zabere vám jen pár chvil.

aplikace lidl plus registrace

Výhody registrace do Lidl Plus

Registrace do aplikace Lidl Plus vám otevře dveře do světa výhod a slev. Po registraci získáte digitální kartu Lidl Plus, kterou jednoduše naskenujete u pokladny a čerpáte tak slevy na vybrané produkty. Aplikace vám také každý týden nabídne nové slevové kupóny, které si jednoduše aktivujete a uplatníte při nákupu. Díky Lidl Plus už vám neunikne žádná sleva ani akce. V aplikaci najdete i aktuální letáky, abyste měli přehled o všech akčních nabídkách. Registrace do Lidl Plus je snadná a zabere vám jen pár minut. Stačí si stáhnout aplikaci Lidl Plus do vašeho chytrého telefonu a postupovat dle pokynů na obrazovce. Po registraci se můžete ihned pustit do sbírání slev a výhod.

Publikováno: 06. 07. 2024

Kategorie: Aplikace

Autor: JanKomensky

Tagy: aplikace lidl plus registrace | registrace do aplikace lidl plus