Lenovo G02

Lenovo G02
Akce
Sleva
Doprava zdarma

LENOVO Fitness Band G02 je nové náramkové multifunkční zařízení a zároveň tracker aktivity s chytrým oznamováním. Zůstaňte fit, sledujte čas a hovory a nechte se informovat o všem důležitém.

Výrobce: LENOVO
Katalogové číslo: LENBANDG02
Záruka: 2 roky
Distribuce: CZ distribuce
Ostrava
Eshop
Vyprodáno
679 Kč
561,13 Kč bez DPH

Zadejte si svoje cíle a sledujte jejich splnění

S volně dostupnými aplikacemi pro LENOVO Fitness Band G02 si můžete nastavit svoje denní cíle a v případě zapomenutí telefonu ho okamžitě najít díky funkci prozvonění! Pokud Vám někdo volá nevhod na smartfón, zrušte hovor 2-sekundovým podržením displeje náramku. Slouží i jako monitor jednoduchých fyziologických funkcí – změří kvalitu Vašeho spánku, počet kroků, které denně vykonáte na cestě do práce, či do školy.

Působivý design

Tento malý fitness náramek LENOVO Fitness Band G02 disponuje pohledným zaobleným tělem a náramkem v černé barvě. Dominancí náramku je šikovný lesklý dotykový displej s futuristickým vzhledem zobrazovaní, aktivovatelný jednoduchým pokliknutím (single-touch). LENOVO Fitness Band G02 v základním měřítku zobrazuje čas, datum, stav nabití baterie a ID zařízení. Poslouží však mnohem víc!

Bohaté funkce

Díky připojeni k vašemu smartfónu přes bluetooth bez problémů zachytí události ve vašem mobilu. Ať už se jedná o příchozí hovory, obdržené SMS anebo e-maily, o všem budete díky G02 vědět jako první. Samozřejmě, si i stanovíte svoje cíle, LENOVO Fitness Band G02 Vám je pomůže sledovat a zvládnout včas. Taky i události, které se chystáte splnit a vykonat se budou sledovat o mnoho jednodušeji.

Další funkce

Displej: 0,91“ OLED (128 x 32), single-touch

Procesor: AMD Cortex M0 32-bit processor

RAM: 24 KB

Interní paměť: 1 MB + 512 KB externí

Konektivita/typ připojeni: Bluetooth, USB

Materiál: PC ABS plast, silikón

Baterie (typ/kapacita): Li-ion (fix), 110 mAh

Barva: černá

Odolnost: voděodolné, (do 3 atmosfér)

Rozměry: 17,4 x 9,8 mm

Hmotnost: 35 g

 

Klíčové vlastnosti

  • Krokoměr, monitoring spánku, budík a notifikace
  • Kvalitní OLED displej
  • Snadné spárování s mobilním telefonem (Bluetooth)
  • Výdrž baterie až 45 dní
  • Vodotěsnost 3 ATM
  • Pohodlný řemínek
 
 

 

 
Distribuce CZ distribuce