iPhone 11 ve třech variantách provedení dává na výběr

Mobilní telefony iPhone 11 zaznamenaly velký úspěch. A to napříč všemi vydanými modely, které nesou toto označení. Mnohé mají společné, v některých věcech se však trochu odlišují. Abyste se v jednotlivých produktech lépe vyznali, přinášíme Vám komplexní shrnutí a prezentaci všech tří najednou.

Velikost je první odlišností

Nejprve si mobilní telefony iPhone 11 představíme dle velikosti displeje. Ten nejlevnější model s Liquid Retina displejem nese pouze označení „11“. Jeho velikost je 6,1“ a nabízí HD rozlišení. Pokročilejší model „11 Pro“ už se pyšní Super Retina displejem o velikosti 5,8“ a jeho větší verze „11 Pro Max“ dokonce 6,5“. To se pochopitelně promítá do celkové velikosti telefonů a jejich hmotností.

O výkon nepřichází žádný iPhone 11

Ať už zvolíte nejlevnější verzi nebo iPhone 11 Pro či Max, vždy docílíte patřičného výkonu. O ten se stará čip A13 s Neural Enginem třetí generace. Dostupné jsou tři velikostní kapacity interního uložiště. Od 64 GB až do 512 GB. Maximální kapacita se týká hlavně dvou dražších modelů.

V případě nákladnější verze, včetně iPhone 11 Pro Max se možné počítat i s lepší voděodolností do hloubky až čtyř metrů, nikoliv dvou metrů jako u levné varianty. Nejsou to však jen rozdíly ve velikosti, kvalitě displeje a přidružených vlastnostech, co odlišuje jednotlivé produkty.

Dvojitý vs. trojitý fotoaparát

Jen letmý pohled na mobilní telefony iPhone 11 prozrazuje, v čem tkví ještě jeden zásadní rozdíl. Je to fotografická výbava. Holá „jedenáctka“ má dvojitý fotoaparát s 12 MPx. Naopak pokročilejší verze se pyšní trojitými fotoaparáty, takže v jejich případě lze čekat ještě lepší výsledky. Ty jistě mohou konkurovat i takovým modelům, jakými jsou Huawei P40 Pro a další.

Telefony iPhone tohoto typu se pochopitelně pyšní řadou nadstandardních funkcí spojených právě s fotografováním. Od přínosné optické stabilizace, přes unikátní True Tone blesk, až po Smart HDR a lepší portrétní režim.

Publikováno: 24. 09. 2020

Kategorie: Telefony

Autor: JanKomensky

Tagy: Apple | iPhone 11 | iPhone 11 Pro | iPhone 11 Pro Max | mobilní telefon