Evernote je ideální aplikace na organizování poznámek

Pro chytré mobilní telefony existuje přemíra nejrůznějších aplikací využitelných v mnoha situacích. Jsou to oblíbené aplikace na focení, ale také ty pro multimédia, sport nebo poznámky. A právě organizace poznámek je pro spoustu lidí hodně důležitá. Možnost poznamenat si myšlenku či úkol, který následně pohodlně a rychle najdete. Přesně to Vám přináší jedna z nejpopulárnějších aplikací v tomto segmentu. Je to Evernote.

Výborný organizátor poznámek

Už v úvodu článku jsme do jisté míry nakousli, jaký je smysl aplikace Evernote. Prostřednictvím ní si můžete pořizovat libovolné poznámky, ať už mají charakter formátového textu, audia, videa nebo obrázku. To vše v kombinaci s velice jednoduchým, praktickým a přehledným organizováním. Ve prospěch této aplikace hovoří spousta přínosných vlastností.

  • Anotování
  • Exporty
  • Sdílení

Evernote kdykoliv a odkudkoliv

Tato mobilní aplikace je využitelná nejenom na chytrých telefonech, ale také na ostatních zařízeních se systémy Windows, MacOS, WebOS a Chrome OS. Díky tomu lze poznámky zpracovat odkudkoliv a synchronizovat je závratnou rychlostí. Vaše zachycené nápady v aplikaci Evernote mohou editovat i Vaši blízcí nebo spolupracovníci. Tímto způsobem lze organizovat faktury, třídit účty, zapisovat si každodenní nákup, úkoly a mnohé jiné. Právě široké možnosti použitelnosti řadí tohoto organizátora poznámek mezi ty nejlepší. Své užití nachází jak v soukromém, tak v pracovním životě, včetně vzdělávání a mnohých dalších oblastí.

Placená verze Premium

Aplikace Evernote pochopitelně není jenom v bezplatné verzi, která má jistá omezení. Pokud si zaplatíte účet Premium, dostane se Vám podstatně větších možností. K poznámkám můžete přistupovat například offline. Zároveň se není třeba omezovat v počtu zařízení, na nichž budete využívat příslušný účet. Zvyšuje se také hodnota měsíčního uploadu. Ta dosahuje hranice 10 GB.

Evernote, to jsou poznámky na podstatně větší úrovni, než jsme zvyklí z nativních aplikací mobilních telefonů. Důraz kladený na jednoduchost, přístupnost a funkčnost je pravděpodobně tím, proč stále více lidí využívá zrovna tento způsob evidence vlastních myšlenek.

Publikováno: 09. 09. 2020

Kategorie: Aplikace

Autor: JanKomensky

Tagy: aplikace Evernote | Evernote | Evernote Premium | mobilní aplikace