Aplikace českých operátorů přijdou mnohdy vhod

Mobilní operátoři se v dnešní době předhání, kdo nabídne zákazníkům levnější volání, nápaditější datový tarif a mnohé další. Při výběru budoucího operátora byste však neměli přihlížet pouze k těmto věcem, ale i k těm ostatním. Jsou to například aplikace českých operátorů. Máme na mysli programy určené pro správu vlastního účtu. V dnešní době chytrých telefonů a s přihlédnutím k náročnosti klientů je to poměrně důležitá věc.

Jaké jsou aplikace českých operátorů?

Pokud jde o virtuální operátory, určitě mezi nimi najdete spoustu, kteří nepodceňují ani tuto oblast podpory zákazníka a mají vlastní aplikace. Typickým příkladem je Kaktus, Gorila Mobil a další. My se však pojďme věnovat třem hlavním operátorům, jejichž služby jsou přece jenom propracovanější, komplexnější a bohatší.

Můj Vodafone

Zkusme začít nejprve aplikací, kterou nabízí mobilní operátor Vodafone. Ta nese název Můj Vodafone a je dostupná pro mobilní platformy Android a iOS. Po jejím otevření se Vám dostane přehledné útraty za dané časové období, včetně spotřebovaných dat a volných minut. Vedle toho jsou k dispozici všechna vyúčtování, možnost dobití a také nastavení přidružených služeb nebo osobních údajů.

Moje O2

Aplikace českých operátorů pokračují v představení nabídky společnosti O2 Czech Republic. I zde je nabídka hodně podobná jen s tím rozdílem, že vše je logicky laděno do modrých barev. To je opak červeného Vodafonu. V přehledu najdete mimo jiné historii svých požadavků, správu více zařízení a služeb najednou a snadné dokupování balíčků. Skrze aplikaci lze nahlašovat požadavky nejrůznějšího charakteru.

Můj T-Mobile - další aplikace českých operátorů

A jaká je ta třetí aplikace českých operátorů? Ta nese výstižný název Můj T-Mobile, z něhož jasně vyplývá, že spravovat v ní budete služby operátora T-Mobile. Typické jsou opět korporátní barvy, nastavení základních parametrů účtu, přehled útraty a podrobnější vyúčtování. Tato aplikace je přístupná nejenom pro majitele mobilních tarifů, ale i předplacených karet. Oproti Vodafonu získáte pokročilejší možnosti nastavení. Je to příjemná náhrada za internetovou samoobsluhu.

Publikováno: 16. 09. 2020

Kategorie: Operátoři

Autor: JanKomensky

Tagy: aplikace českých operátorů | Moje O2 | Můj T-Mobile | Můj Vodafone